O víně,
historii a tradici

Od cíle výletu vás právě dělí 109.4 km za volantem.

Rezervovat termín Zpět na výpis
Více o zážitku
Vzdálenost

109.4 km

Časová náročnost

2 h 09 min

Převýšení

208 m

O víně, historii a tradici

Pokud toužíte na chvíli opustit každodenní shon v městských ulicích, pak je projížďka po pavlovských vrších správnou volbou. Pálava skýtá spoustu přírodních, prehistorických i gastronomických pokladů. je jen na vás, který z nich vyrazíte objevovat.

První zastávka
První zastávka

Spirála
mezi vinicemi

Než se svým vozem proniknete do „země spálené sluncem“, jak se Pálavě od pradávna říká, prohlédněte si ji z ptačí perspektivy. Cestou z Brna na E65 odbočte v Hustopečích na Kobylí. Právě před touto vesničkou se vyjímá Kobylí vrch s unikátní spirálovitou rozhlednou Stezka nad vinohrady.

Druhá zastávka
Druhá zastávka

Přímořský relax
v srdci Moravy

Jakmile vstoupíte na dvorek Apartmánů Ladná, ocitnete se v luxusní přímořské oáze, kde můžete odpočívat v zavěšeném křesle nebo si zaplavat v bazénu s křišťálovou vodou. Po celou dobu pobytu navíc máte k dispozici část soukromé vinotéky.

undefined
undefined
  • 01
  • 02
Třetí zastávka

Občerstvení k pokoukání

Na dobrou kávu a poctivou domácí kuchyni se zastavte v Mikulově. Na vyhlášené Bistro KUK vás předem upozorní vůně čerstvého pečiva a lahodné kávy. V kavárničce najdete i obchůdek s lokálními potravinami, které si zde můžete zakoupit jako proviant na vaši cestu za zážitky.

Čtvrtá zastávka
Čtvrtá zastávka

V ráji windsurfařů
a  archeologů

Vychutnejte si plynulou jízdu hybridního vozu v kopcovitém terénu. Z Mikulova se vydejte přes Růžový vrch a přírodní rezervaci Děvín – Kotel – Soutěska do Pavlova. V cílové destinaci Pavlově si vychutnáte jak prvotřídní vína z místních sklípků vyzdobených barokními štíty, tak výhledy na přehradu Nové Mlýny, která je rájem jachtaření a windsurfingu.

Váš kontakt

Zažijte to za
volantem vozu Lexus

Navnadili jsme vás na nové zážitky? Obraťte se na naší Concierge manažerku Karolínu, která s vámi probere rezervaci vašeho vybraného vozu Lexus a podrobnosti kolem výletu.

Karolína Nepivodová

Concierge Manažerka
© 2020 Lexus. Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo Bubble.